• Home-Slider1
  • Home-Slider2
Home-Slider11 Home-Slider22
کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – لیزر لیپولیز

امروزه لیپوساکشن یکی از عملهای رایج در کشور ما می باشد که بیش از حد و بدون در نظر گرفتن شرایط علمی بطور وسیع از آن استفاده می شود. لیوساکشن هر محلی تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد و بستگی به محل مذبور، با میله های مخصوصی که صدها تا هزاران بار در داخل چربی محل مذبور فرو می رود چربی ساکشن می گردد. در کلینیکی که از صبح تا شب 20 مورد لیپوساکشن صورت می گیرد اینکار قریب به یقین به هیچ وجه توسط پزشکی که شما وی را ملاقات کرده اید انجام نمی شود، چون این مقدار لیپوساکشن و حرکت آرنج علاوه از خستگی شدید سبب تخریب آرنج شده و پزشکان محترم هم اینقدر خودشان را زحمت نمی دهند که با قراردادی که با بیمار بسته اند پایبند باشند، اینکار اکثراً توسط تکنیسین فوق دیپلم اطاق عمل یا حداکثر پزشک عمومی صورت می گیرد و مبالغ بسیار ناچیز به آنها داده می شود. در ضمن همانطور که ذکر شد اکثرا در کلینیکهای سرپائی اینکار صورت می گیرد ولی باید این عمل در بیمارستان مجهز انجام شود تا هم از عوارض احتمالی جلوگیری شود و هم اینکه اگر عارضه ای اتفاق افتاد امکانات و تجهیزات لازم برای درمان عوارض در دسترس باشند. ما وارد جزئیات نمی شویم و می خواهیم قدری در مورد روش لیپوساکشنی که الان در کشور ما رایج است صحبت کنیم. در این روش بیمار در بیمارستان بستری و بیهوش می شود، یک محلول ترکیبی مخصوص داخل چربی محل مورد نظر تزریق میشود و 20 دقیقه بعد توسط لوله های مخصوص متصل  به ساکشن چربیها کشیده می شوند. در هر جلسه حداکثر 4-3 لیتر چربی ساکشن میشود و بیش از آن خطر خونریزی و سایر خطرات را بهمراه دارد. یکی از مهمترین عوارض این عمل آمبولی چربی است که ممکن است قلب، ریه­ها و مغز را گرفتار سازد. شایعترین محل ریه­ها هستند. آمبولی چربی خطر مرگ و میر هم بدنبال دارد. علاوه از آن کسانی که در پایان ساکشن پوست اضافی می آورند، این پوست باید بریده شود و اگر ناحیۀ شکم باشد در قسمت تحتانی شکم یک خط بخیه حدود 50 سانتی متر ایجاد می شود.

لیپوساکشن با جراحی که امروزه رایج ترین و مؤثرترین تا ابداع لیزر اربیوم یاگ بود دارای معایب زیر است:

1. نیاز به بستری در بیمارستان دارد.

2. نیاز به بیهوشی دارد.

3. یک نوع عمل جراحی نسبتا بزرگ محسوب می شود.

4. عوارض بالقوه خطرناک و حتی مرگبار مثل آمبولی بهمراه دارد.

5. پوست اضافی باید بریده و برداشته شود و محل آن بخیه شود.

6. در هر جلسه حداکثر 4-3 لیتر چربی می توان ساکشن کرد.

7. آناتومی طبیعی بدن را نمی توان رعایت کرد.

8. گاهاً بیمار نیاز به جلسات متعدد لیپوساکشن جراحی با همان عوارض فوق الذکر دارد.

9. ناحیۀ لیپوساکشن شده ناهموار بوده و دچار پستی و بلندی است.

10. بسرعت نواحی ساکشن شده اگر یک رژیم سفت و سخت رعایت نشود، دوباره از چربی پر خواهند شد.

با ابداع لیزر سعی شد با انجام لیزر لیپولیز توسط لیزر از عوارض و معایب لیپوساکشن جراحی کاسته شود. امروزه روزانه هزاران پیامک تبلیغات واهی و دروغ با کلمات اغواء کننده به مردم ارسال می شوند که اکثراً از لفظ "پیکر تراشی" استفاده می شود که کاملاً دروغ است. ما هیچ نوع روش لیپوساکشن نداریم که بتواند پیکرتراشی انجام دهد. علاوه از لیزر، روشهای غیر جراحی دیگری نیز ابداع شدند که بسرعت نیز از بین رفته­اند. یکی از اینها که بعلت عدم تأثیر و عوارض کاملاً کنار گذاشته شده است، هنوز هر روز در بارۀ آن چندین بار پیام تبلیغاتی ارسال می کنند.

با ابداع لیزر اربیوم یاگ انقلابی در درمان لیزر لیپولیز ایجاد شد و یک عمل جراحی تمام عیار با عوارض بالقوه کشنده تبدیل به یک عمل ساده سرپائی گردید.

مزایای لیپوساکشن با لیزر اربیوم یاگ به قرار زیر هستند:

1. نیاز به بستری در بیمارستان و بیهوشی ندارد و بصورت سرپائی در مطب انجام میشود.

2. عمل جراحی محسوب نمی شود.

3. شاید مهمترین مزیت این لیزر در لیپوساکشن کشیدن همزمان پوست همراه با لیپوساکشن است. بدین ترتیب بیمار پوست اضافی نمی آورد و بخیه لازم نیست.

4. ناحیۀ ساکشن شده کاملاً صاف و کتابی و بسیار زیبا می شود.

4. اگر چه ممکن است نیاز به جلسات متعدد داشته باشد، ولی چون نیاز به بستری در بیمارستان و بیهوشی ندارد و تقریباً بدون عارضه است، مشکلی برای بیمار ایجاد نخواهد کرد.

5. بعلت فشردن چربی و ایجاد بافت کلاژن از تجمع دوباره چربی تقریباً جلوگیری می کند.

6. یکی از محاسن لیزر اربیوم یاک، تحریک بافت کلاژن و رشد این بافت است که در نواحی مختلف بدن فواید مختلف دارد.

7. از معایب لیپوساکشن توسط لیزر اربیوم یاگ این است که میزان چربی ساکشن شده محدود است. مثلاً اگر فردی 30 کیلوگرم چربی اضافی در ناحیه شکم دارد این نوع لیپوساکشن اصلاً بدرد وی نمی خورد.

4. لیپوساکشن با لیزر اربیوم یاگ در نواحی با چربی محدود مثل عانه، قسمتهای تحتانی شکم به اندازۀ یک مشت، بازوها، غبغب، لبهای بزرگ دستگاه تناسلی زنان، رانها و غیره می باشند، که بصورت مؤثر، زیبا و بدون نیاز به بیهوشی و بستری در بیمارستان اقدام به لیپوساکشن می شود.

9. با این نوع لیپوساکسن آناتومی کامل بدن دوباره بدست آورده می شود و در مطب بنده یک کارشناس مامائی خانم آموزش دیده تحت نظر اینجانب اقدام به استفاده از لیزر اربیم یاگ می کند.

باید توجه داشت که لیپوساکشن با لیزر اربیوم یاگ محدودیت دارد و نواحی محدود را می توان لیپوساکشن کرد. مثلاً هیچوقت شکمهای بزرگ را نمی توان با این روش لیپوساکشن نمود. در ضمن ممکن است هر دو هفته یکبار بیمار مراجعه نماید تا تمامی چربی ناحیۀ مورد نظر ساکشن شوند، و این ممکن است چندین جلسه طول بکشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 88539320 تماس حاصل فرمائید. یک نفر خانم دکتر پاسخگوی سئوالات شما بوده و شما را راهنمائی خواهند کرد.

 

 

کانال آپارات

https://www.aparat.com/video/profile/index/username/dr.safarinejad

کانال تلگرام بیماریهای ارولوژی:

https://telegram.me/urologicaldiseasedrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص باروری و ناباروری:

https://t.me/nabarvaridrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص سلامت جنسی:

https://t.me/salamatjensidrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص زگیل تناسلی:

https://t.me/zegiltanasolidrsafarineiad

کانال تلگرام مخصوص ترانسها:

https://t.me/Iraniantransgender

کانال کاربرد لیزر اربیوم یاگ

https://t.me/erbyaglaserdrsafarinejad

کانال بیماریهای آمیزشی

https://t.me/stddrsafarinejad
دسترسی سریع

با ما در شبکه های اجتماعی

FacebookSocial-Network-Twitter-iconInstagram-Icongoogle_plus2icon-youtubelinkedin

سئوالات خود را اینجا مطرح نمائید

کانال تلگرام بیماریهای ارولوژی:

https://telegram.me/urologicaldiseasedrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص باروری و ناباروری:

https://t.me/nabarvaridrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص سلامت جنسی:

https://t.me/salamatjensidrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص زگیل تناسلی:

https://t.me/zegiltanasolidrsafarineiad

کانال تلگرام مخصوص ترانسها:

https://t.me/Iraniantransgender

کانال کاربرد لیزر اربیوم یاگ

https://t.me/erbyaglaserdrsafarinejad

کانال بیماریهای آمیزشی

https://t.me/stddrsafarinejadساعات کار کلینیک

ایام هفته: 22-13 بعد از ظهر

لطفا قبل از مراجعه نسبت به اخذ نوبت ویزیت اقدام نمایید. لطفا بعلت تراکم بیماران مراجعه کننده فقط بیمارانیکه نیاز به عمل جراحی دارند اقدام به اخذ نوبت ویزیت بفرمایند.

آدرس مطب

تهران میدان اقدسیه اراج کلینیک نیکان طبقۀ 5

تلفن جهت اخذ نوبت ویزیت: 71062500