• Home-Slider1
  • Home-Slider2
Home-Slider11 Home-Slider22
کاربرد لیزر در جوانسازی
کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – افزایش دادن قطر واژن

کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – افزایش دادن قطر واژن

در خانمها پدیدۀ فیزیولوژیک مهمی بنام یائسگی اتفاق می افتد که غیر قابل اجتناب است. یائسگی سبب ایجاد عوارض متعدد در خانمها می شود. سن یائسگی معمولاً حوالی 50 سالگی است ولی آن به مقدار زیاد وابسته به ژنتیک است. در آمریکا سن متوسط یائسگی 51 سالگی است، متأسفانه بنده از آمار سن یائسگی در ایران خبر ندارم.
۱۹:۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - بازدید: 1529
کاربردهای لیزر اربیوم یاگ – کاهش دادن قطر واژن

کاربردهای لیزر اربیوم یاگ – کاهش دادن قطر واژن

در خانمها بنا به علل مختلفی اکثراً بعلت زایمانهای طبیعی مشکل آناتومی ناحیۀ تناسلی و میاندوراه (پرینه) بهم می خورد و گاهاً سبب پارگی¬های شدید در این نواحی میشود. اگر پارگی سطحی باشد و بیمار در بیمارستان باشد توسط جراح ترمیم میشود. ولی اکثر پارگیها و کشیدگی ها و بدنبال آن ضعف عضلانی در عمق عضلات ناحیه میاندوراه و عضلات واژن صورت گرفته و سبب اختلالات متعدد مثل افتادگی رحم، افتادگی مثانه و .....
۲۰:۰۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - بازدید: 1557
لیزر لیپولیز چیست؟

لیزر لیپولیز چیست؟

کلمه لیپو (Lipo) در لاتین به معنای چربی است و لیز (Lysis) به معنای حل شدن و آب شدن است. بنابراین لیزر لیپولیز عبارت از آب کردن و حل کردن چربیها توسط لیزر می باشد. امروزه روزبروز بر تعداد افرادیکه خواهان برداشته شدن چربیهای قسمتهای مختلف بدن هستند افزوده می شود.
۱۷:۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - بازدید: 2916
با ابداع لیزر لیپولیز توسط اربیوم یاگ لیزر باید لیپوساکشن به تاریخ سپرده شود

با ابداع لیزر لیپولیز توسط اربیوم یاگ لیزر باید لیپوساکشن به تاریخ سپرده شود

امروزه بنا به دلایل مختلف لیپوساکش در تمامی جوامع گسترش پیدا کرده است، منتهی مثل بسیاری از موارد دیگر در جامعه ما افراط و تفریط در انجام لیپوساکشن وجود دارد. لیپوساکش (Liposuction) عبارت از مکش چربیهای بدن توسط میله های مخصوص می باشد.
۱۹:۱۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - بازدید: 2984
کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – لیپوساکشن

کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – لیپوساکشن

امروزه لیپوساکشن یکی از عملهای رایج در کشور ما می باشد که بیش از حد و بدون در نظر گرفتن شرایط علمی بطور وسیع از آن استفاده می شود. لیوساکشن هر محلی تحت بیهوشی عمومی صورت می گیرد و بستگی به محل مذبور، با میله های مخصوصی که صدها تا هزاران بار در داخل چربی محل مذبور فرو می رود چربی ساکشن می گردد.
۲۰:۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - بازدید: 2137
جوانسازی چهار بعدی صورت چیست؟

جوانسازی چهار بعدی صورت چیست؟

امروزه لیزر در کنار درمان بیماریهای مهم و به عنوان یک وسیلۀ پزشکی که در اختیار پزشکان قرار گرفته است، از آن برای اقدامات زیبائی نیز استفاده می شود. استفاده از لیزر به عنوان یک وسیلۀ کاربردی در انواع مختلف زیباسازی در جامعۀ ما رواج بیش از حد و غیر متعارف یافته است و مثل سایر موارد که در شبکه های ماهواره ای و رسانه های زرد تبلیغ می شوند، مطالب اکثراً مطلب نادرست و گول زننده در اختیار عموم قرار می گی
۲۱:۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - بازدید: 1430
درمان جوشهای جلدی و جوشگاهها (اسکار جوش) توسط لیزر

درمان جوشهای جلدی و جوشگاهها (اسکار جوش) توسط لیزر

جوش جلدی یک پدیدۀ شایعی است که هر دو جنس، با شدت بیشتر آقایان را گرفتار می کند. جوشها اگر ترکانده شده و محتویات آنها خالی شوند، جای آنها باقی می ماند که به آن جوشگاه یا اسکار نیز گفته می شود. اصولاً در علم پزشکی هر نوع باقیمانده بر روی پوست که ناشی از برش چاقو، ضربه، هر نوع بریدگی، دمل چرکی، سوختگی و غیره باشد را اسکار می گویند. برای درمان جوشهای جلدی و اسکارهای پوستی از لیزر TwinLight استفاده ..
۱۴:۲۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1479
درمان سندرم شلی واژن با IntimaLase

درمان سندرم شلی واژن با IntimaLase

IntimaLse یک برند تازه و منحصر بفرد غیر تهاجمی است که در آن لیزر اربیوم یاگ جهت درمان شلی واژن بکار برده می شود. مکانیسم اثر براین پایه استوار است که این نوع لیزر با تاباندن نور، سبب ایجاد حرارت در بافت مورد نظر شده و بدون برش، بدون از بین بردن بافتی، بدون بیهوشی و خونریزی، با استفاده از پدیدۀ گرم شدن توسط نور لیزر سبب تنگ شدن کانال واژن می گردد.
۱۷:۴۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 4443
کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – درمان جوشهای پوستی یا آکنه

کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – درمان جوشهای پوستی یا آکنه

جوش جلدی یا آکنه یک بیماری پوستی است که تعداد قابل توجهی از افراد را در دورانی از زندگی تحت تأثیر قرار میدهد. علت آن تغییرات هورمونی، مصرف بعضی از داروها، سبک زندگی و استفاده از بعضی از مواد آرایشی است. آکنه بیشتر در سنین بلوغ ظاهر می شود ولی در تعدادی از افراد در اواسط دهۀ دوم زندگی ظاهر و تا میانسالی نیز ادامه پیدا می کند. مردم اغلب بعلت ظاهر نامناسب این جوشها را می ترکانند ولی اینکار معمولاً...
۱۴:۴۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1441
کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – درمان اسکار

کاربردهای اربیوم یاگ لیزر – درمان اسکار

اسکار عبارت است از باقی ماندن جای هر گونه برش چه ناشی از جراحی و چه ناشی حوادث و یا هر نوع بیماری و یا هر نوع ضایعه دیگر که بر روی پوست ایجاد می شود. شاید بسیاری از خوانندگان صورتهای مبتلا به آبله را که دارای چند صد گودافتادگی می باشند، دیده باشند. زمانیکه هنوز در ایران آبله ریشه کن نشده بود، بسیاری از افراد مبتلا به این بیماری می شدند. با گنجاندن واکسن آبله در واکسیناسیون کشوری، خوشبختانه این....
۱۵:۰۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1754
كاربردهاي اربيوم ياگ ليزر- لیفتینگ صورت در مردان و زنان

كاربردهاي اربيوم ياگ ليزر- لیفتینگ صورت در مردان و زنان

لیفتینگ صورت یک نوع عمل جراحی است که در آن سعی می شود علائم پیری ایجاد شده در چهره از جمله چین و چروک از بین برده شوند. کلمه لیفتینگ (Lifting) به معنای بالا بردن می باشد که در آن سعی می شود پوست صورت بصورت هماهنگ بالا کشیده شود. برای لیفتینگ صورت از اعمال جراحی مختلف و برشهای مختلف استفاده می شود و پوست اضافی برداشته شده و محل آن بخیه زده می شود.
۱۵:۵۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1481
كاربردهاي اربيوم ياگ ليزر- درمان چین و چروک هر کجای بدن در مردان و زنان

كاربردهاي اربيوم ياگ ليزر- درمان چین و چروک هر کجای بدن در مردان و زنان

ایجاد چین و چروک پوستی می تواند در هر قسمتی از بدن باشد. درست است که با افزایش سن میزان ایجاد چین و چروک پوستی زیاد می شود ولی شدت و وسعت آن رابطۀ مستقیم با سن ندارد و در همۀ افراد هم یکسان نیست. گاهاً محل و شدت چین و چروک طوری است که بشدت آزار دهنده است. از محلهای چین و چروک که سبب آزار بیش از حد فرد و بیش از حد پیر نشان دادن فرد می شوند، می توان به پیشانی، گوشۀ چشمها، گوشۀ لبها، چانه، زیر .....
۱۷:۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1471
تایت اسکالپتینگ (کشیدن و صاف کردن پوست، درمان سلولیت) با اربیوم یاگ لیزر

تایت اسکالپتینگ (کشیدن و صاف کردن پوست، درمان سلولیت) با اربیوم یاگ لیزر

تایت اسکالپتینگ (Tight Sculpting) یک اصطلاح پزشکی است و به مواردی اطلاق می شود که در آن ناحیه¬ای از پوست بدن (هر ناحیه) که چروکیده است، کشیده و صاف می شود. این عمل اگر به تنهائی صورت گیرد، سبب صاف شدن پوست قدیمی می شود ولی اگر اینکار توسط لیزری انجام شود که سبب تولید بافت کلاژن در پوست شود، پوست قدیمی تبدیل به پوست جدید شده و پوستی که قبلاً چروکیده، پیر و تغییر رنگ داده بود، تبدیل به پوست صاف....
۱۹:۰۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1584
جوانسازی فرکشنال با لیزر دوگانه

جوانسازی فرکشنال با لیزر دوگانه

جوانسازی فرکشنال با لیزر دو گانه (TwinLight Fractional Rejuvenation) عبارت از یک عمل سه مرحله¬ای است که در آن یک ظاهر تازه تر، سالم¬تر، ظریف¬تر و نرم¬تر به پوست داده می شود. آن یک روش جانشین مناسب برای خطوط و چروکهای ظریف پوستی است، که در حداقل زمان یک پوست طبیعی و تازه ایجاد می کند. استفاده از نور فرکشنال برای جوانسازی پوست سبب برآورده شدن کامل انتظارات بیمار می شود.
۱۹:۴۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - بازدید: 1435
چربی ناحیه عانه در زنان– لیزر لیپوساکشن ناحیه عانه

چربی ناحیه عانه در زنان– لیزر لیپوساکشن ناحیه عانه

ناحیه عانه قسمتی از بدن است که بسیاری فکر می کنند که اندازه و شکل آن غیر قابل تغییر است. ناحیه عانه همان قسمتی از بدن است که بر روی استخوان عانه قرار گرفته است. سابق براین صحبت از شکل بدن یک تابو بود چه برسد به اینکه از شکل نامتناسب ناحیه تناسلی صحبت شود. هر کسی این حق را دارد که شکل بدن دلخواه خود را داشته باشد، منوط براینکه مطابق با معیارهای پزشکی باشد.
۲۱:۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - بازدید: 14863
دسترسی سریع

با ما در شبکه های اجتماعی

FacebookSocial-Network-Twitter-iconInstagram-Icongoogle_plus2icon-youtubelinkedin

مشاوره آنلاین: www.sbn24.com

کانال تلگرام بیماریهای ارولوژی:

https://telegram.me/urologicaldiseasedrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص باروری و ناباروری:

https://t.me/nabarvaridrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص سلامت جنسی:

https://t.me/salamatjensidrsafarinejad

کانال تلگرام مخصوص زگیل تناسلی:

https://t.me/zegiltanasolidrsafarineiad

کانال تلگرام مخصوص ترانسها:

https://t.me/Iraniantransgender

کانال کاربرد لیزر اربیوم یاگ

https://t.me/erbyaglaserdrsafarinejad

کانال بیماریهای آمیزشی

https://t.me/stddrsafarinejadساعات کار کلینیک

ایام هفته: .13.00-8.00

لطفا قبل از مراجعه نسبت به اخذ نوبت ویزیت اقدام نمایید. لطفا بعلت تراکم بیماران مراجعه کننده فقط بیمارانیکه نیاز به عمل جراحی دارند اقدام به اخذ نوبت ویزیت بفرمایند.

آدرس مطب

تهران میدان اقدسیه اراج کلینیک نیکان طبقۀ 5

تلفن اخذ نوبت ویزیت:
29121060-29121070-71062500

مشاوره آنلاین:
www.sbm24.com